Telefon: +90 532 517 42 87
"Adalet için varız"
Av.Özgür İlkay AYVAZ

Avukat ÖZGÜR İLKAY AYVAZ, Denizli Acıpayam ilçesi doğumlu olup lise eğitimini Tavas Lisesi'nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde 1999 yılında tamamlayan Özgür İlkay AYVAZ, mezuniyet tarihinden bu yana faal bir şekilde Denizli Barosu'na kayıtlı olarak görev yapmaktadır.1999 yılı ile 2002 yılları arasında Tavas ilçesinde avukatlık yapmış ve 2002 yılını takiben Çivril ilçesinde avukatlık hayatına devam etmiştir. 2017 yılından itibaren şu anda faaliyet verdiğimiz Denizli ili merkezinde avukatlık hayatına devam etmektedir.

Özellikle Ceza Davaları ve Boşanma Davalarında uzmanlaşmış bulunmaktayız.
*Büromuz Avukatlık Meslek Etik İlkeri'ni gözeterek bağımsız, şeffaf, sır saklama yükümlülüğü, zıt menfaatleri savunma yasağı ve diğer ilkelerin bilinci ile hizmet vermektedir.

*Hukuk büroları, her türlü hukuki çalışmayı yaparken diğer tüm özel kurum veya kamu kuruluşlarından bağımsız hareket etmek zorundadır. Mesleki faaliyetini icra eden avukatlara hiçbir kurum telkinde bulunamaz.

*Gizlilik kimlik bilgilerinin yanı sıra, dava ile ilgili bilgileri de içerir. Hukuk bürosunda çalışan avukatlar ve diğer yardımcı elemanlar, müvekkili tarafından kendilerine verilen her türlü evrakta yer alan kişisel veya davayla ilgili bilgiyi sır olarak saklamak zorundadır.